Obiekty handlowe Rynek Nieruchomości

Powierzchnie pod budowę galerii

Duże miasta coraz częściej poszukują wolnych przestrzeni na rozwój ekonomiczny okolicy. Niestety sytuacja zwykle wygląda tak, że w centrach miast brak jest wolnej przestrzeni wymaganej do postawienia dużych obiektów handlowych, dlatego wyburzane są najmniej przydatne budynki: stare kamienice, opuszczone fabryki, zrujnowane urzędy lub magazyny. Galerie lub supermarkety wymagają co najmniej kilku hektarów wolnej przestrzeni, zarówno na poziomie 0 jak i pod ziemią. By można było rozpocząć budowę nierzadko trzeba zająć się wyburzaniem, a następnie wyrównaniem terenu przeznaczonego pod nowe obiekty.

Sky Window

Kiedy już galeria zostaje wzniesiona zaczyna się najlepszy czas dla firm zajmujących się obrotem nieruchomości. Pośredniczą one w odsprzedaży wolnych lokali lub ich wynajmie. Precyzyjne dane oraz profesjonalne mediacje między firmami, które chcą nabyć przestrzeń a biurami nieruchomości często przynoszą oczekiwany kompromis, ważne jest by nie zawyżyć niepotrzebnie ceny – może to spowodować brak chętnych nawet do wynajmu powierzchni, co sklasyfikuje wybudowany obiekt handlowy jako klapę.

  • O nas

    Portal Krainanieruchomosci.pl to nowoczesny portal skupiający wokół siebie ludzi zawodowy zajmujących się rynkiem nieruchomości oraz osoby, którym taka tematyka jest obecnie bliska ze względu na chęć kupna czy sprzedaży domu albo mieszkania. Staramy się nieustannie aktualizować portal i publikować wartościowe oraz aktualne tematy. Wierzymy, że nasza praca pomoże czytelnikom w podejmowaniu wyłącznie dobrych decyzji. Ten portal to wiedza odnośnie nieruchomości w pigułce - podana w przystępnej formie zrozumiałej przez każdego.